Jdi na obsah Jdi na menu
 


SENIOR PASY

Užívejte si se SENIOR PASem!

SENIOR PASY jsou unikátním projektem Jihomoravského kraje, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let. Zapojení do projektu je ZDARMA!
Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet SENIOR PAS.
Nabízené slevy ve výši 5 – 50% jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy.

POZOR – rozšíření na kraj Vysočina a na Olomoucký kraj

Kdo může být držitelem Senior pasu?
Držiteli jsou osoby od 55 let s trvalým bydlištěm na území Jihomoravského kraje, Olomouckého kraje a kraje Vysočina. Při uplatnění slevy se musí držitel prokázat kartou Senior pas. V opačném případě není poskytovatel povinen slevu poskytnout.

Má registrovaný uživatel nějaké finanční povinnosti?
Ne. Registrace je zdarma a veškeré náklady s vystavením karet jsou hrazeny krajským úřadem.

Mohu do projektu zaregistrovat maminku, tatínka, babičku nebo dědečka (tetu, strýce, známá/-ý)?
Ano. Podmínkou je věk min. 55 let a trvalé bydliště v Jihomoravském kraji, Olomouckém kraji nebo v kraji Vysočina. Můžete tak svým příbuzným (známým) věnovat originální dárek – kartu Senior pas, kterou obdrží jako překvapení poštou. Držitelem karty se tak stává osoba, která splňuje podmínky registrace.

Kolik karet registrovaná osoba obdrží?
Do projektu se mohou registrovat pouze jednotlivci splňující podmínky registrace (věk od 55 let a bydliště v Jihomoravském kraji, Olomouckém kraji nebo v kraji Vysočina), tzn. 1 držitel = 1 karta.

Jak dlouho trvá dodání karty?
Karty se tisknou hromadně v cyklech a následně se rozesílají poštou přímo do schránky. Od registrace až po doručení karty to může trvat 6 - 8 týdnů. Mějte proto, prosím, strpení.

Může se zaregistrovat i osoba z jiného kraje?
Senior pasy jsou aktivitou Jihomoravského kraje, Olomouckého kraje a kraje Vysočina. Registrovat se tedy mohou pouze osoby s trvalým bydlištěm v těchto krajích.

Více na : http://www.seniorpasy.cz